2 Ekim 2012 Salı

American Dad

imgur: the simple image sharer American Dad'ı duyan varmı?American Dad Digitürk Comedymax kanalında yayınlanan bir komedi filmi.South Park'a benziyor ama ona bin basar.Fotoğraflarını koydum

Simsons Dizisine Yeni Kişiler Geliyor!

Hep modadan bahsediyoruz şimdi biraz filmlerden bahsedelim.Simpsons çizgi dizisi 20 yılı aşkındır yayınlanıyor ve hiçbir zaman orjinalliğini, komikliğini kaybetmedi. Bu zamana kadar birçok ünlü dizi için seslendirme yaptı, hatta bazılarının kendi karakterleri bile var! Lady Gaga, Zooey Deschanel, Britney Spears gibi ünlülerin konuk olduğu diziye gelecek bölümlerde Justin Bieber, Tina Fey gibi ünlüler de konuk olacak. Aşağıda bakacak olursa bunlar sadece bir kaçı...Selena Gomez Korkutulmayı Seviyor :)

Selena Gomez korkutulmayı seviyor! Ellen'da Hotel Transylvania filminin tanıtımını yapan Selena Gomez biraz korktu. 1 değil tam 2 kere! Zombi ve vampirler Selena'yı korkutmaya yetti.Selena nın korktuğu videoyu koydum . Selena Gomez şunları dedi:Korkutulmayı seviyorum ama hep gözlerimi ve kulaklarımı kapatıyorum.

Ashley Tisdale

Günlük tarzını çok sevdiğimiz Ashley Tisdale'in kırmızı halıdaki seçimlerini görmeye ne dersiniz ? Ben Ash'in oyunculuğu ve müzik kariyerinin dışında tarzının da hayranıyım açıkçası. Siz nasıl buluyorsunuz? Harika bir fiziği var. Demek ki hergün boşuna spora gitmiyor.